Kariéra

Společnost EDB Electro services s.r.o. hledá pracovníka na pozici:

Elektrikář / Elektromontér

Mechanik kabelových tras

Kariéra EDB solar

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dlouhodobou, stabilní a jistou práci
  • výuku jazyků a další odborné vzdělávání
  • možnost osobního, profesního a platového růstu
  • individuální přístup, férové jednání, přátelské prostředí
  • jednosměnný provoz
  • možnost zapůjčení firemního vozidla k soukromým účelům
  • DATART slevy
  • odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • stabilní zázemí úspěšné, rodinné firmy

Informace o pracovní pozici:

  • Místo výkonu práce: ČR, Německo, Švédsko
  • Termín nástupu: kdykoliv
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání – vyučen nebo maturita v oboru elektro, není podmínkou
  • odborné a řemeslné znalosti, manuální zručnost
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, ochotu pracovat, aktivní přístup k práci
  • časovou flexibilitu, ochotu cestovat
  • praxe v oboru výhodou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • osvědčení z vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou

Náplň práce:

  • elektroinstalace v novostavbách, kancelářských, veřejných a komerčních prostorách, výrobních provozech, elektrárnách, rafinériích
  • instalace fotovoltaických elektráren
  • venkovní kabelové přípojky a vedení NN
  • připojování rozvaděčů a elektrických zařízení
  • instalace kabelových vedení
  • instalace vnitřního, venkovního a nouzového osvětlení
  • silnoproudé instalace do 1000 V
  • hromosvody, uzemnění a další