Montáže fotovoltaických
elektráren – EDB solar

Společnost EDB Electro services s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2002 (původně pod jménem „Boreček Elektromontáže“).

Jsme firma, která provádí odborné práce v oboru elektrotechniky a elektromontážních prací. Zaměřujeme se na elektroinstalace pro rodinné domy, byty, komerční a průmyslové objekty. Provádíme instalace fotovoltaických elektráren, instalace anténních, satelitních a kamerových systémů, montáže kabelových přípojek, vedení NN a LNG stanic.

Své aktivity jsme rozšířili o prodej a instalaci centrálních vysavačů. Od roku 2010 jsme výhradními distributory systému centrálního vysávání zn.  SistemAir pro Českou republiku.

montáže fotovoltaických elektráren

Za více než 20 let našeho působení na trhu jsme zrealizovali velké množství významných zakázek a staveb jak v České republice, tak v zahraničí. Naši práci znají obchodní partneři v Německu, Švédsku, Velké Británii, Austrálii, Turecku, Chile, na Slovensku a v dalších zemích. K zajištění prováděných zakázek využíváme vlastní techniku, nástroje a nářadí, bagr pro provádění výkopových prací pro kabelové trasy a vlastní motorová vozidla.

EDB Electro services je firma, která se skládá z nadšenců pro solární energii a jejichž nadšení přetrvává už od roku 2019. Jako jedna z mála českých firem máme dlouholeté zkušenosti s realizací fotovoltaických systémů v zahraničí.

Důležitý je pro nás osobní kontakt se zákazníkem. Proto jsme vždy rádi, když nás osobně navštívíte a váš budoucí záměr „být o krok blíž k energetické soběstačnosti“ společně prokonzultujeme a fotovoltaickou elektrárnu sestavíme přesně podle vašich představ a požadavků.

Klíčovou vlastností naší společnosti jsou montáže fotovoltaických elektráren s maximální precizností tak, jako bychom ji montovali sami pro sebe, protože správně zkonstruovaná FVE má roky spolehlivě sloužit bez nutnosti dalších zásahů vlastníka či jiných odborných pracovníků.

Jednotlivé komponenty a nejmodernější solární panely, které najdete v naší nabídce, pro vás vybíráme důsledně tak, aby zabezpečily co nejvyšší výkon konkrétní solární elektrárny bez nutnosti předimenzování systému, což by se zbytečně promítlo do vyšší ceny solární elektrárny.

Neustálé prohlubování vědomostí v solární energetice nás posouvá neustále dopředu, což nám umožňuje vytvářet nové nápady, zlepšovat vše to, co se zlepšit dá a rozšiřovat naše produktové portfolio o nejvyspělejší solární technologie tak, abyste ve spolupráci s námi využívali nevyčerpatelnou sluneční energii naplno!

PROČ SI VYBRAT EDB Electro services s.r.o.

01

Montáž po celé České republice

Fotovoltaické elektrárny montujeme bez ohledu na lokalitu. Jestliže si pro montáž fotovoltaické elektrárny vyberete naši společnost, prohlídka místa instalace FVE a doprava na místo montáže je ZDARMA.

02

Inovativní řešení za přijatelné ceny

Solární panely, montážní konstrukce a střídače vybíráme s ohledem na nejvyšší standardy tak, aby vám sloužily roky. Sledujeme technologický vývoj a průběžně aktualizujeme naše portfolio produktů.

03

Jsme Vám k dispozici 24/7

Fotovoltaické elektrárny namontované naší společností neustále monitorujeme. Sledujeme každé hlášení a staráme se o její chod tak, abyste ji mohli bez starostí využívat.
Skip to content